możliwy barter!

Nie stworzyłem Aparatu Dozoru by podbijać rynki. Stworzyłem go dla siebie, gdyż widziałem, że takiego urządzenia na rynku nie ma! Przy czym ja nie byłem bezsilny, ponieważ mogłem sam owe urządzenie sobie stworzyć. Najbardziej mi zależy, aby Aparat Dozoru mógł służyć Państwu. W związku z powyższym dopuszczam możliwość wymiany barterowej. Wiadomo, że wymieniany produkt musi być ekwiwalentem kwoty 1350,- PLN.

jak zakupić?!

Nie dysponujemy sklepem internetowym, gdyż dla jednego produktu mijałoby się to z celem. Zadzwoń proszę i zapytaj, czy są dostępne komplety. Podczas rozmowy ustalimy formę transakcji. Nie chciałbym wystawiać nic na allegro, gdyż w obecnym czasie allegro cenzuruje wartościowe książki i ewidentnie współpracuje z polskim nowym łagrem, lecz w ostateczności - jeżeli będą sobie Państwo życzyć - można wystawić tam produkt.

cena i skład zestawu

Obecna cena prezentowanego tutaj produktu to 1350,- PLN. Jest to cena brutto. W skład ceny wchodzą następujące elementy:

L. p.
w skład ceny wchodzi:
sztuk
1
Urządzenie „Aparat Dozoru”
1
2
zasilacz 230VAC/5VDC
1
3
modem GSM
2
4
kołki/ślimaki/śruby montażowe
---
5
papierowa instrukca obsługi
1
6
przesyłka
---

poradzisz sobie

Za sprawą rzeczywiście intuicyjnej obsługi urządzenia-warto nam zaufać. Jak prezentuje na filmach, nie ma tu niczego, z czym mógłbyś/mogłabyś sobie nie poradzić.

marka & produkt

Zamierzasz zaufać marce powstałej z powodu jej flagowego produktu. Od początku istnienia wszystkie siły są skupione na dopracowaniu do perfekcji Aparatu Dozoru.

przegląd / podmiana

Zyskujesz możliwość przeglądu (podmiany na inne sprawdzone urządzenie), a tym samym przedłużasz gwarancję o kolejne 2 lata - mając jednocześnie pewność sprawności aktualnie podmienionego urządzenia.

nowości na bieżąco

Po każdym przeglądzie otrzymujesz najnowszą wersję urządzenia. Z możliwymi funkcjonalnościami niedostępnymi we wcześniejszej jego wersji.