jak zakupić?!

Nie dysponujemy sklepem internetowym, gdyż dla jednego produktu mijałoby się to z celem. Zadzwoń proszę i zapytaj, czy są dostępne komplety. Podczas rozmowy ustalimy formę transakcji. Nie chciałbym wystawiać nic na allegro, gdyż w obecnym czasie allegro cenzuruje wartościowe książki i ewidentnie współpracuje z polskim nowym łagrem, lecz w ostateczności - jeżeli będą sobie Państwo życzyć - można wystawić tam produkt.

cena i skład zestawu

Obecna cena prezentowanego tutaj produktu to 1350,- PLN. Jest to cena brutto. W skład ceny wchodzą następujące elementy:

L. p.
w skład ceny wchodzi:
sztuk
1
Urządzenie „Aparat Dozoru”
1
2
zasilacz 230VAC/5VDC
1
3
modem GSM
2
4
kołki/ślimaki/śruby montażowe
---
5
papierowa instrukca obsługi
1
6
przesyłka
---

poradzisz sobie

Za sprawą rzeczywiście intuicyjnej obsługi urządzenia-warto nam zaufać. Jak prezentuje na filmach, nie ma tu niczego, z czym mógłbyś/mogłabyś sobie nie poradzić.

marka & produkt

Zamierzasz zaufać marce powstałej z powodu jej flagowego produktu. Od początku istnienia wszystkie siły są skupione na dopracowaniu do perfekcji Aparatu Dozoru.

przegląd / podmiana

Zyskujesz możliwość przeglądu (podmiany na inne sprawdzone urządzenie), a tym samym przedłużasz gwarancję o kolejne 2 lata - mając jednocześnie pewność sprawności aktualnie podmienionego urządzenia.

nowości na bieżąco

Po każdym przeglądzie otrzymujesz najnowszą wersję urządzenia. Z możliwymi funkcjonalnościami niedostępnymi we wcześniejszej jego wersji.