możliwy barter!

Nie stworzyłem Aparatu Dozoru by podbijać rynki. Stworzyłem go dla siebie, gdyż widziałem, że takiego urządzenia na rynku nie ma! Przy czym ja nie byłem bezsilny, ponieważ mogłem sam owe urządzenie sobie stworzyć. Najbardziej mi zależy, aby Aparat Dozoru mógł służyć Państwu. W związku z powyższym dopuszczam możliwość wymiany barterowej. Wiadomo, że wymieniany produkt musi być ekwiwalentem kwoty 1500,- PLN.

jak zakupić?!

Wejdź na serwis allegro i wpisz „Aparat Dozoru”. Jeżeli produkt zostanie odnaleziony, oznacza to iż jest na stanie. Dalsza część zakupu przebiega standardowo. Jednak przed dokonaniem zakupu proszę o telefon.

cena i skład zestawu

Obecna cena prezentowanego tutaj produktu to 1500,- PLN. Jest to cena brutto. W skład ceny wchodzą następujące elementy:

L. p.
w skład ceny wchodzi:
sztuk
1
Urządzenie „Aparat Dozoru”
1
2
zasilacz 230VAC/5VDC
1
3
modem GSM
2
4
kołki/ślimaki/śruby montażowe
---
5
papierowa instrukca obsługi
1
6
czujki zalania
3
7
detektor syreny akustycznej
1

Na fotografii widoczna jest paczuszka obejmująca zawartość z powyższej listy.

poradzisz sobie

Za sprawą rzeczywiście intuicyjnej obsługi urządzenia-warto nam zaufać. Jak prezentuje na filmach, nie ma tu niczego, z czym mógłbyś/mogłabyś sobie nie poradzić.

marka & produkt

Zamierzasz zaufać marce powstałej z powodu jej flagowego produktu. Od początku istnienia wszystkie siły są skupione na dopracowaniu do perfekcji Aparatu Dozoru.

przegląd / podmiana

Zyskujesz możliwość przeglądu (podmiany na inne sprawdzone urządzenie), a tym samym przedłużasz gwarancję o kolejne 2 lata - mając jednocześnie pewność sprawności aktualnie podmienionego urządzenia.

nowości na bieżąco

Po każdym przeglądzie otrzymujesz najnowszą wersję urządzenia. Z możliwymi funkcjonalnościami niedostępnymi we wcześniejszej jego wersji.